Renovatech olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm evrelerde profesyonel destek sağlamaktayız.

TAAHHÜT

Ulusal ve uluslararası standartlara göre risk grubu belirlenen tesisin, tüm yangından korunma sistemlerinin profesyonel ekip tarafından anahtar teslimi montajının yapılması işlemlerini kapsamaktadır.

PERİYODİK BAKIM

Tesislerde kurulmuş olan yangından korunma sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için standartların belirlediği süreden az olmamak kaydı ile müşterilerimizin taleplerine göre bakımlarının yapılması, çalışabilirliğinin sağlanması  işlemlerini kapsamaktadır.

PROJELENDİRME

Tesislerde kurulması planlanan yangından korunma sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, ulusal ve uluslararası standartların belirlediği kriterlere göre ideal çözümleri üreterek projelendirmekteyiz.

YANGIN DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Ulusal ve uluslararası standartlara göre tesislerin risk gruplarının belirlenmesi, belirlenen risk gruplarına göre uygun sistemin tasarlanması, yangın senaryolarının oluşturulması ve yangına karşı alınabilecek diğer önlemler hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

DEVREYE ALMA

Montaj işlemleri tamamlanmış olan sistemlerin ilgili standartlarca belirlenen kriterleregöre test edilerek sistemlerin doğru şekilde çalışır halde teslimi işlemlerini kapsamaktadır.