RENOVATECH, Yangın Algılama İhbar ve Söndürme Sistemleri ile Savunma Sanayi ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştirmek üzere 2017 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Bu hedef doğrultusunda sektörde yer alan tüm ürünlere ve doğan ihtiyaçlara yönelik ARGE, üretim, uygulama, bakım ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak amacı ile kurulduğu gün itibariyle daima değişimin hep bir adım önünde yer alarak sadece Türkiye’de değil yurt dışında da başarıyı hedeflemekteyiz.

Tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek, yakaladığımız ivmeyi devam ettirme yolunda ilerlemekteyiz.

İş ortaklarımız ile birlikte, dengeli gelişmeyi, kaliteli, standartlara uygun ve ihtiyaçlara tamamen cevap veren, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.

Ülkemiz, müşterilerimiz, ortaklarımız ve toplum için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlığı temsil etmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimiz için beklenenden fazlasını sunmak, kalite ve istikrarla var olmak amacında yolumuza devam ederken; ürünlerimize sahip çıkacağımıza ve satış sonrasında da bize güvenen siz müşterilerimizin yanında olacağımıza dair kurumsal bakış açısı ve güvenilirlik politikası ile hizmet vermekteyiz.

Kalitede ve hizmette en iyi olmak yolunda çizgimizi korumak ana hedefi ile faaliyet gösterdiğimiz alanlarda lider olmayı amaçlamaktayız.

Tüm faaliyetlerimizde iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlaki değerlere saygılı olmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Ülkemiz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle hareket etmek ve bu bilinci topluma yaymak adına örnek olma çabasındayız.